MELD U AAN VOOR EEN GRATIS INFORMATIEBIJEENKOMST

Amstelland-Meerlanden

Andrea van der Veen

a.vanderveen@vbzkam.nl

1 november    15.00 - 17.00 uur  Hoofddorp

29 november  15.00 - 17.00 uur  Nieuw-Vennep

31 januari       15.00 - 17.00 uur  Hoofddorp

7 maart           15.00 - 17.00 uur  Nieuw-Vennep

4 april             15.00 - 17.00 uur  Hoofddorp

25 april           15.00 - 17.00 uur  Nieuw-Vennep

Locatie Hoofddorp: Bardo, Burg. Jansoniushof 11  info@bardo.nl
Locatie Nieuw-Vennep: Adamas, Eugenie Previnaireweg 61  mail@adamas-inloophuis.nl

Aanmelden per mail o.v.v. In gesprek met de burger en welke bijeenkomst je bij wilt wonen

Utrecht stad

Anja Bekink en Margriet Wanders

utrecht@weetuwatuwilt.nl

27 juli              14.00 - 16.00 uur  Joh. de Doperkerk, Plettenburgplantsoen 2 Utrecht
29 oktober      14.00 - 16.00 uur  Het Wilde Westen, Everard Meijsterlaan 1B Utrecht
Info en aanmelden: utrecht@weetuwatuwilt.nl

Zuidoost-Utrecht

Robin Zuidam en Margriet Wanders

zuidoostutrecht@weetuwatuwilt.nl

5 oktober        15.00 - 17.00 uur  De Bilt

28 oktober      15.00 - 17.00 uur  De Bilt
9 november    15.00 - 17.00 uur  De Bilt
11 november  15.00 - 17.00 uur  De Bilt
 Locatie: HC Witte Centrum, Henri Dunantplein 4, 3731CL De Bilt 
Info en aanmelden: zuidoostutrecht@weetuwatuwilt.nl

Noordwest-Veluwe

Margrieta Hilz

noordwestveluwe@weetuwatuwilt.nl
25 oktober       Zorgcentrum Oranjehof, Staverdenseweg 34 Elspeet
27 oktober       Catharinakapel, Kloosterplein Harderwijk
10 november   19.00 - 20.30 uur UVV gebouw, Frieswijkstraat 97-99 Nijkerk
17 november   Immanuelkerk, Stationsstraat 137 Ermelo
23 november   15.00 - 16.30 uur Westerkerk, Van Duyn Van Maasdamlaan 6 Bunschoten-Spakenburg
8 december     Café de Liefde, Bruggestraat Harderwijk
27 januari         Stadsmuseum, Donkersteeg Harderwijk
25 januari         Kerkcentrum Open Haven, Kerkplein 8 Zeewolde
16 februari       De Baanveger, IJsbaanweg 45 Ermelo
Info en aanmelden: noordwestveluwe@weetuwatuwilt.nl

 

West-Friesland

Patricia Appeldoorn en Petra Doets

p.doets@zonh.nl

3 november 14.00 – 16.00 uur (inloop v.a. 13.30 uur) De Octaaf, J.D. Pollstraat 1 Hoorn
8 november 14.00 – 16.30 uur (inloop v.a. 13.45 uur) Molenwoid, Molenwoid 15 Midwoud
2 november 14.00 – 16.30 uur (inloop v.a. 13.45 uur) Wijkcentrum Huesmolen, De Huesmolen 60 Hoorn
19 november 14.00 – 16.30 uur (inloop v.a. 13.45 uur) Wijkcentrum Kersenboogerd, Brederodegracht 1, Hoorn
Info en aanmelden: s.moesai@zonh.nl

 

Amsterdam en Diemen

Wies Wagenaar en Danielle van Bennekom

amsterdam-diemen@weetuwatuwilt.nl

Zaanstreek-Waterland

Patricia Appeldoorn en Petra Doets

p.doets@zonh.nl

Midden en Zuid-Kennemerland

Andrea van der Veen

a.vanderveen@vbzkam.nl
 

Rotterdam

Renske van de Boogaard

r.boogaard@leliezorggroep.nl

Almere

Marianne Ponstein

m.ponstein@kpnmail.nl